Výkup LP desek Praha

Vraťte gramofonové desky do hry, peníze ihned na ruku

Nebudete tomu věřit, ale harampádí v podobě gramofonových desek či LP desek se můžete zbavit elegantní cestou. Místo, aby jste je hodili do popelnice, a tím si ji zbytečně zaplnili a defakto vyhození LP desek zaplatili, z vlastní kapsy, vraťte LP desky do hry, tím že je někomu darujete, respektive my je od Vás gramofonové desky vykoupíme.

V dnešní době se stále najdou nadšenci do vinylových desek, kteří jim vdechnou druhý život a desky mohou ještě někomu udělat radost a mezi ně patříme i my Stereoid.cz respektive přátelé ve zbrani Modrovous.czBazar LP a SP gramofonových desek

Proč nevyhazovat LP desky

Zrovna jste uklízeli váš nadměrně rozlehlý byt a narazili jste na hromady LP desek, které jste kdysi jako náctiletí poslouchali? Bohužel nemáte již gramofon, protože kdo by v dnešní době digitálních technologií poslouchal vinylové desky, když máme streamovací služby jakou jsou Spotify či Tidal. Jedině snad ing František Vomáčka z účtárny co chodí v tesilkách a smrdí potem. Tem si možná nějakou tu gramodesku pustí, úchyl jeden.

Gramofonové desky nepatří do koše

Klasický scénář se kterým se doslova každý den setkáváme. V dnešní době poslouchá gramofonové desky již málo kdo, doba tomu nepřeje. Přece jenom je jednodušší je, pustit si hudbu v mobilu. Ale co se sbírkami gramofonových desek co poslouchala babička? Přece jenom se chováme zodpovědně, ekologicky a šetrně vůči planetě zemi a vinylové LP desky přece jenom nemůžeme jen tak hodit do sběru. Nedej bože je někam, ve svém volném čase, vozit 5 km na sběrný dvůr a ještě za ně platit, to tak.

Výkup LP gramodesek v Praze, proč neztrácet čas

 • Nechcete LP desky, kterých je vám líto je vyhodit do popelnice protože máte srdce
 • Nechcete LP desky vozit na sběrný dvůr, neztrácet svůj drahocenný čas, energii a peníze za benzín
 • Nemáte čas LP desky prodávat po jednotlivých kusech
 • Nechcete LP desky balit a posílat pomocí České pošty, když nejbližší pobočka je kilometr od Vašeho bydliště, a pořád je tam spousty lidí

Výhody výkupu gramofonových desek v Praze. Proč zrovna my?

 • Jsme specialisté v oboru LP a SP gramofonových desek
 • Jsme z Prahy 5, zajet kamkoliv po Praze je pro nás doslova hračka
 • Na trhu s vinyly se pohybujeme od revoluce, tedy nějakých 30 let
 • Nabízíme férové jednání
 • Peníze ihned na ruku, žádné dlouhé čekací doby
 • Nejlepší ceny

Výkupní ceny gramofonových desek

Výkupní cena samozřejmě závisí na stavu desky i obalu a na vydavateli či roku vydání. Stav obalu gramodesek respektive stav gramofonové desky se hodnotí pomocí zaběhlé metodiky, viz hodnocení stavu LP desek.

Níže uvádíme orientační výkupní ceny:

 1. řády korun: dechovky, country, pohádky, trempská hudba, lidovky, klasika
 2. řády desetikorun: český i zahraniční rock / pop, 70. léta, mluvené slovometalpunkrock
 3. řády stokorun: big beat šedesátých let, zahraniční vydání (hard) rockových kapel, unikátní řadová alba

Postup výkupu LP desek

 1. V případě, že jste z Prahy, respektive středočeského kraje, domluvte si s námi schůzku a my přijedeme až k Vám domů a výkup LP desek uskutečníme přímo u Vás. Gramodesky po dohodě na místě oceníme, zaplatíme a odvezeme.
 2. V případě, větší vzdálenosti od Prahy, LP desky vyfoťte a pošlete na email info@stereoid.cz. Následně desky dle fotek naceníme. V případě shody, můžete gramodesky poslat pomocí České pošty nebo Zásilkovny.

Další informace

 1. Hodnocení stavu gramofonových desek
 2. Rozměry gramofonových desek
 3. Historie gramofonové desky
Přejít nahoru