FAQ

Často kladené dotazy

Pro zákazníky

Stereoid.cz funguje jako katalog. Jsou zde vystavuje produkty na jednom místě. Po kliknutí na produkt, je uživatel přesměrován na eshop, kde si může produkt koupit.

Stereoid.cz je určen pro zákazníky, kteří chtějí koupit hudební nosič a mít možnost vybírat z ucelené nabídky českého a zahraničního trhu na jednom místě.

Stereoid.cz vznikl se zaměřením na prodej nových nebo použitých gramofonových desek formátu LP, SP, 10″, 12″. Občas se zde objeví i jiný formát nosiče jako je CD, MC.

Stav gramofonové deska a obalu se hodnotí pomocí ustálené metodiky, která je popsána zde.

Pro zájemce o spolupráci

V současné době Stereoid.cz zařazuje produkty prodejců, kteří jsou schopni spolupracovat formou sdílených dat, tzn. XML nebo CSV feedů a tyto data udržovat aktualizovaná.

Pro nově registrovaného prodejce poskytujeme 6 mesíční zkušební dobu, po kterou nebude nic platit, tedy „0 Kč„. Po uplynutí zkušební doby, bude spolupráce vyhodnocena a navržena forma placení.

Stereoid.cz v současné době pomáhá umělcům na volné noze s prodejem jejich hudebních děl, tím, že je zahrne do katalogu. Jedinou podmínkou je, že daný umělec má své internetové stránky, kde své dílo nabízí.

Není nic jednoduššího než se po vzájemné komunikaci v dobrém rozejít. V případě, že vám skončí 6 mesíční zkušební doba a nebudete spokojen, nic se neděje. Váš feed bude odstraněn z katalogu Stereoid.cz a vaše produkty se již nebudou zobrazovat.

Máme pro vás připraven eshop, který je přímo navržen pro prodej hudebních nosičů a propojen s katalogem Stereoid.cz. Technický provoz a údržbu eshopu zabezpečuje Stereoid.cz, vlastní provoz eshopu provádí uživatel, na základě smouvy o poskytnutí pronájmu eshopu. Více informací o vlastnostech eshopu naleznete zde.

Stereoid.cz vzniknul s vírou v synergii, což vyjadřuje rovnice 1+1 = 3. Věříme, že zahrnutím vašich produktů do katalogu Stereoid.cz, se zvýší návštěvnost vašich stránek, a z toho korelující zvýšené procento nákupu.

V případě, že již prodáváte na Aukro.cz, poskytnete XML feed a my se o zbytek postaráme.

Používáme reklamní kanály jako Google Market, Facebook, Instagram či vlastní blog, kterými propagujeme produkty v katalogu, tudíž i ty Vaše.