FAQ

Často kladené dotazy

Pro zákazníky

Jak Stereoid.cz funguje ?

Stereoid.cz funguje jako katalog. Jsou zde vystavuje produkty na jednom místě. Po kliknutí na produkt, je uživatel přesměrován na eshop, kde si může produkt koupit.

Pro koho je Stereoid.cz určen ?

Stereoid.cz je určen pro zákazníky, kteří chtějí koupit hudební nosič a mít možnost vybírat z ucelené nabídky českého a zahraničního trhu na jednom místě.

Jaké nosiče zde mohu koupit ?

Stereoid.cz vznikl se zaměřením na prodej nových nebo použitých gramofonových desek formátu LP, SP, 10″, 12″. Občas se zde objeví i jiný formát nosiče jako je CD, MC.

Jak se hodnotí stav gramofonových desek ?

Stav gramofonové deska a obalu se hodnotí pomocí ustálené metodiky, která je popsána zde.

Pro zájemce o spolupráci

Chci prodávat na Stereoid.cz ?

V současné době Stereoid.cz zařazuje produkty prodejců, kteří jsou schopni spolupracovat formou sdílených dat, tzn. XML nebo CSV feedů a tyto data udržovat aktualizovaná. 

Kolik mě to bude stát ?

Pro nově registrovaného prodejce poskytujeme 6 mesíční zkušební dobu, po kterou nebude nic platit, tedy „0 Kč„. Po uplynutí zkušební doby, bude spolupráce vyhodnocena a navržena forma placení.

Jsem muzikant / umělec / kumštýř, můžete mi pomoci?

Stereoid.cz v současné době pomáhá umělcům na volné noze s prodejem jejich hudebních děl, tím, že je zahrne do katalogu. Jedinou podmínkou je, že daný umělec má své internetové stránky, kde své dílo nabízí.

Nebudu spokojen a budu chtít ukončit spolupráci ?

Není nic jednoduššího než se po vzájemné komunikaci v dobrém rozejít. V případě, že vám skončí 6 mesíční zkušební doba a nebudete spokojen, nic se neděje. Váš feed bude odstraněn z katalogu Stereoid.cz a vaše produkty se již nebudou zobrazovat.

Chci prodávat, ale nemám eshop ?

Máme pro vás připraven eshop, který je přímo navržen pro prodej hudebních nosičů a propojen s katalogem Stereoid.cz. Technický provoz a údržbu eshopu zabezpečuje Stereoid.cz, vlastní provoz eshopu provádí uživatel, na základě smouvy o poskytnutí pronájmu eshopu. Více informací o vlastnostech eshopu naleznete zde.

Co mi přinese spolupráce se Stereoid.cz ?

Stereoid.cz vzniknul s vírou v synergii, což vyjadřuje rovnice  1+1 = 3. Věříme, že zahrnutím vašich produktů do katalogu Stereoid.cz, se zvýší návštěvnost vašich stránek, a z toho korelující zvýšené procento nákupu.

Prodávám na Aukro.cz a chci do vašeho katalogu

V případě, že již prodáváte na Aukro.cz, poskytnete XML feed a my se o zbytek postaráme.

A co propagace ?

Používáme reklamní kanály jako Google Market, Facebook, Instagram či vlastní blog, kterými propagujeme produkty v katalogu, tudíž i ty Vaše.